Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemCentrora has a deprecated constructor in /home/cbtaniti/etkinpeyzaj.com/plugins/system/centrora/centrora.php on line 32

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/cbtaniti/etkinpeyzaj.com/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49
< < < < < Yüzme Havuzu

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/cbtaniti/etkinpeyzaj.com/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/cbtaniti/etkinpeyzaj.com/components/com_k2/models/item.php on line 881

Yüzme Havuzu

BIOTOP Doğal Yüzme Havuzu

Klor içeriğiyle insan sağlığını tehdit eden ve yüksek bakım masrafı getiren klasik havuzlar artık tarih oluyor. Çünkü BIOTOP Doğal Yüzme Havuzları, havuz dünyasına altın çağını yaşatıyor. Üstelik, sağlık, çevre ve ekonomi gibi problemleri de çözüyor.

BIOTOP Doğal Yüzme Havuzu’nun en önemli özelliği klorsuz, doğal, çevreci, tasarruflu ve yenilikçi olması. Havuzlar, sahip olduğu Bio Filtre ve PhosTec-Ultra Filtre sistemleri sayesinde klor ve herhangi başka bir kimyasala gereksinim duymaksızın biyolojik olarak kendini temizliyor. Çevre ve doğa dostu bu özel sistem, günlük yapılan robot temizlik ile suyun daima hijyenik ve yosunsuz kalmasını sağlıyor.
Sıfır klor özelliğiyle son derece sağlıklı olan BIOTOP Doğal Yüzme Havuzu, aynı zamanda yok denecek kadar az bakım masrafı ve düşük işletme gideri sayesinde ekonomi ve tasarruf avantajı sağlıyor.

BIOTOP Yüzme Havuzu’nu seçenler için doğal su çok önemlidir. Çünkü BIOTOP havuzda pH değeri 7-8 arasında kalır. Klorlu havuzlarda olduğu gibi, pH değerlerini sürekli ölçmek ve dengelemek için herhangi bir madde ilavesine gerek kalmaz. Bakterilerle temizleme esasına göre çalışan yüzme havuzu görüntü olarak diğer havuzlardan hiçbir farkı olmayan, ilave filtreler sayesinde havuz içine bitki kullanmaya gerek olmayan tamamen doğal sistemlerle çalışan havuzlardır. Havuz içinde bitkiler için ilave bir yer kullanmaya gerek kalmadığı için havuzun tüm alanı yüzmeye ayrılmıştır.

Bio Filtre Sayesinde;
Organik parçalar ve tortular filtre edilir, ayrıştırılır. Daima kristal berraklığında temiz su elde edilir. Ahşap yürüme yolunun altında yer kaplamaz. Direkt güneş ışığı almaz ve yosun oluşturmaz.

PhosTec-Ultra Filtre Sayesinde;
Yosunlar zehirle yok edilmez, fosforun belli bir seviyede tutulması ile ölür. Fosfor BioFiltre?den geçtikten sonra ayrışır. Ayrışmış fosfor fiziksel olarak PhosTec-Ultra filtrede tutulur.
kutu seffaf